من اونقدر خلم که دست مستر و خودمو میگیرم طرح ناخنامونو چک میکنم میگم وایسا ببینم درآینده ی (دورررررر) ((مستر از بچه خوشش نمیاد!)) طرح ناخنای بچم چه شکلی میشه اگه ترکیبی باشه طرح ناخنامون یا مثلا شبیه ناخنای من میشه یا مستر ولی انتخاب سختیه چون طرح ناخنای هردومون خوشگله 
چشماشم مث چشمای باباش سبزآبی هم باشه حله البته رنگین کمونی بگم بهتره چون تو موقعیت های مختلف رنگ عوض میکنه چشمای بچم
تازه دوست دارم مث خواهرشوهرم فندق و با نمک هم باشه خواهر کوچیکه :) دیگه چی؟ ول کن دیگه حوصله ندارم آنالیزکنم حالا شاید بعدا بگم

من الان حالم داغونه ولی دارم میخندم و پشت سرهم پست میزارم ، کتاب زیست رو گذاشتم جلوم تا نشخوارش کنم ! حداقل خیالم راحت بشه خود کتاب رو خوب بلدم و مسلطم .
تاکید میکنم تو بدترین وضعیتم ولی چاره ای ندارم :) هرازگاهی هم تو تایم استراحتام میام پست میزارم و اینستارو چک میکنم! نه خوب مینویسم نه دنبال مخاطبم هرعزیزی دوس داره میخونه و هرعزیزتری دوس داره کامنت میزاره :)
من محکوم به موفقیتم . چاره ای ندارم حتی اگه با گریه درس بخونم .
محکم باشیدددددددد

+راستی چندروز پیش از مستر خواستم بریم سیسمونیای شهر رو بگردیم :) خل هم خودتونین :) یه دونه لباس پسرونه یکی هم دخترونه میخرم نگه میدارم :)
دوس دارم هرجوری که خواستم زندگی کنم . حتی اگه از نظر دیگران مضحک به نظر برسه :)

++ راستی تر :) ازقبل عید من سفارش لباس دادم ، بیشتر از دوماهه :) شنبه باید برم :) تا تااخر هفته ی آتی آماده شه :)

+++گاهی وختا دوس دارم تو پستام عکس هم بزارم . عکسهایی که خودم میگیرم . ولی بعدش منصرف میشم!

مشخصات

آخرین جستجو ها